top of page
Dzivotne_septembrris2021_FSandijaVeiksa-141.jpg

Noteikumi

 

Paldies, ka apmeklē mūsu mājaslapu www.dzivotne.lv (turpmāk tekstā „mājaslapa”). Zemāk minētā informācija ir sagatavota, lai Tev nodrošinātu patīkamu iepirkšanos “dzīvotnes” veikalā. Lai izmantotu šo mājaslapu un iegādātos mūsu produktus, Tev jāizlasa, jāizprot un jāapstiprina lietošanas noteikumi. Mājaslapas īpašnieks ir SIA Biotops, reģistrācijas numurs 40203275603, uzņēmuma adrese “Lāsītes”, Zentene, Zentenes pag., Tukuma, nov., LV-3123. Ja Tev radušies jebkādi jautājumi saistībā ar lietošanas noteikumiem, lūdzu sazinies ar mums, sūtot e-pastu uz dzivotne@dzivotne.lv. Ja vien nav norādīts citādi, viss saturs, kas publicēts mājaslapā ir SIA Biotops privātīpašums. Visas tiesības ir aizsargātas.

 

Šie lietošanas noteikumi attiecas uz visiem darījumiem, kuros Tu iesaisties ar SIA Biotops (turpmāk tekstā „mums” vai „mēs”). Veicot pasūtījumu, Tu automātiski piekrīti šiem lietošanas noteikumiem.


 

Cenu politika

 

Darījumos ar SIA Biotops tiek izmantota EUR eiro valūta. Visi nodokļi ir iekļauti cenā. Lūdzam ņemt vērā, ka visas cenas un produktu informācija ‘dzīvotnes’ interneta veikalā ir mainīgas.


 

Telpaugu kvalitāte

 

Mēs iepērkam telpaugus galvenokārt no Eiropas audzētājiem. Mūsu augu piegādātāji ir sertificēti un ir garantējuši piegādāt augstas kvalitātes telpaugus bez kukaiņiem un slimībām. Tomēr, neskatoties uz to, vienmēr, kad mājās tiek atnests jauns telpaugs, tam nepieciešams laiks adaptācijai apstākļiem. Mēs darām visu iespējamo lai dzīvotnēs nonāktu tikai veseli, stipri augi, tomēr dažkārt tos pārstādot, augiem var rasties mikrotraumas, kuras nevaram ieraudzīt. Dzīvotnēm garantija tās klasiskajā izpratnē netiek dota, jo strādājam ar dzīviem organismiem, kuru labsajūtas izmaiņas laika gaitā mums nav paredzamas, tāpat nevaram novērtēt, vai pircējs pilnībā ievērojis visus mūsu dotos norādījumus dzīvotnes augu kopšanā. Dzīvotnes veidotāji ir atvērti jautājumiem un konsultācijām - raksti uz dzivotne@dzivotne.lv, pievieno dzīvotnes attēlus, mēs sazināsimies 2-3 darbadienu laikā.

 

Iegāde un apmaksa

 

Kad būsi izvēlējies preces, kuras vēlies nopirkt, un nospiedis „Apstiprināt pasūtījumu”, Tu saņemsi apstiprinājuma e-pastu. Norēķinus internetveikalā var veikt ar Visa, Visa Electron, MasterCard vai American Express bankas kartēm, kā arī ar banklink. Ja vēlies veikt kādas izmaiņas savā pasūtījumā, lūdzu sazinieties ar mums, rakstot e-pastu uz dzivotne@dzivotne.lv. Mēs nenododam kredītkartes vai cita veida maksājuma informāciju trešajām personām, izņemot maksājuma apstrādi par pasūtītajām precēm, kā noteikts likumā.


 

Atteikuma tiesības

 

Dzīvotnes pēc iestādīšanas cenšamies novērot savā siltumnīcā vismaz 2 nedēļas, kuru laikā notiek augu adaptācija un iesakņošanās. Katra dzīvotne dodas uz jaunajām mājām kopā ar “kopšanas ieteikumiem”, bet, ja kādu iemeslu dēļ pirmajos 2 mēnēšos rodas kādas problēmas, ar prieku sniegsim konsultācijas augu kopšanā, vai, ja problēma nav novēršama, iespēju robežās augus aizvietosim.

Pēc pirmajiem 2 mēnešiem, ievērojot kopšanas ieteikumus, problēmām vairs nevajadzētu rasties, jo augi ir pielāgojušies jaunajai videi un atguvuši spēkus pēc transportēšanas. Ja tomēr kāds no augiem nejūtas labi, sazinieties, mēs ar prieku sniegsim konsultāciju, tomēr maiņu vai atgriešanu vairs nenodrošinām.

 

Noteikumu izmaiņas

 

SIA Biotops var periodiski izmainīt šos noteikumus, iekļaujot jaunas, iepriekš neparedzētus un neiekļautus lietošanas noteikumus. Visas izmaiņas tiks publicētas mājaslapā. Turpmāk apmeklējot un izmantojot mūsu mājaslapu, Tu piekrīti visām noteikumos veiktajām izmaiņām. Ja Tev rodas jebkādi jautājumi, lūdzu sazinies ar ’dzīvotnes' komandu pa e-pastu vai tālruni. Lietošanas un datu drošības noteikumi pēdējo reizi tika atjaunoti 2020. gada 24. novembrī.

Noteikumi: Store Policies
bottom of page