top of page

PAR MUMS

C805E45A-20CC-4015-B7B4-7A19C716D66D.jpg

Čau! Te Justs un Līga - zīmola Dzīvotne radītāji. Un te stāsts par mums...

Kad satikāmies, secinājām, ka abiem ir bijusi līdzīga bērnības pieredze laukos, kur nekad nebija garlaicīgi, nevieni laika apstākļi nebija nepiemēroti meža un pļavu izpētei, un kur mums abiem paveicās ar ieinteresētiem pieaugušajiem, kas parādīja, KĀ skatīties, lai vienmēr būtu ko ieraudzīt - arī vietās, kur šķiet “nekā tāda jau nav”. Vienam tā bija krustmāte bioloģe, kas parādīja Slīteres dabas brīnumus, otram tā bija omīte, kurai šķiet atlika vien paskatītes uz puķi, lai tā uzziedētu. Abiem mežs, pļava un brikšņi bija labākais spēļlaukums, kurā ne tikai pamanīt, bet arī iemācīties saprast.

Par mums: About Us
0B7D05EE-71CD-4443-BF0D-D610D0B8A1E0.jpg

Tad piedzima bērni, un ātri vien sapratām - gribam viņiem nodrošināt šīs pašas iespējas augt un dzīvot saskaņā ar dabas ritumu, nogurt no svaiga gaisa ik dienas un nebaidīties sasmērēties, ja jāguļ dubļos, jo tur taču ir interesants kukainis!

 

Iedomājāmies, kā būtu, ja mēs varētu katram, kuram patīk būt dabā, vai patīk zaļums ap sevi, uzdāvināt tādu mazo meža versiju? Tā nu maz pamazām nonācām līdz “dzīvotnei” - mūsu dabas miniatūrai stikla ietvarā. Ideja mūsos dzīvoja jau ilgi, bet pandēmijas pārmaiņu laiks lika tai materializēties. Idejas realizēšanai veltījām daudz laika un enerģijas, līdz atradām īstos traukus un īstos augus, daudz pētījām, lasījām, izmēģinājām. Viss savām rokām stādīts un aprūpēts.

2019-06-18 08.18.41 1.jpg
Par mums: Welcome

Pārceļoties uz dzīvi Zentenē, īsta plāna nemaz nebija, bet zinājām, ka jādara tas, kas patīk, un tad viss pārējais sastāsies savās vietās. Tā kā daļa mūsu ģimenes nodarbojas ar augkopību, un mums bija iespēja izmantot apsildāmu siltumnīcu, doma par darbošanos ar augiem saistītā jomā šķita diezgan loģiska.

Dzivotne_septembrris2021_FSandijaVeiksa-170.jpg

Dzīvotne mums ir kļuvusi par dāvanu, ko gribētos saņemt pašiem, jo dāvanām tādām būtu jābūt. Mēs ceram, ka dzīvotnes iepriecinās gan tos, kuri ir pieredzējuši augumīļi, gan arī tos, kuri veikala augu nodaļā domā “ai, es atkal aizmirsīšu aplaistīt”.

Par mums: Welcome
Par mums: Welcome
bottom of page